• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка інструктора фізичного виховання

/Files/images/SAM_2838.JPG

Дошкільний вік є вирішальним у формуванні фундаменту фізичного та психічного здоров’я, адже відбувається інтенсивний розвиток органів та становлення функціональних систем організму, закладаються основні риси особистості, формується характер, ставлення до себе та оточуючих.

Одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу дошкільного навчального закладу є фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності, на своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей.

Завдання навчально-виховної роботи в Коломийському ДНЗ № 20 «Світлячок» полягає у вихованні в дітей свідомого ставлення до власного здоров’я, формування валеологічного світогляду, мотивації до здорового способу життя.

Педагогічний колектив закладу цілеспрямовано й систематично працює над проблемою фізичного виховання, що дає позитивний результат. Діти помітно вирізняються бадьорістю руху, оптимізмом, високою працездатністю, витривалістю, а також високою опірністю організму захворюванням та негативним впливам зовнішнього середовища.

Колективом дошкільного закладу створено належну матеріальну базу для фізичного виховання. Зручно обладнано спортивний зал, вдало підібраний інвентар та атрибути, що сприяють ефективній організації рухливих ігор, занять, вправ, фізкультурних свят та розваг.

Інструктор фізичного виховання - Гаврилюк Зоя Анатоліївна

/Files/images/SAM_2690.JPG

/Files/images/SAM_2700.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi